Hakkımızda

Hakkımızda
A+ A- 

Hakkımızda

Vadioğlu Döküm Ltd. Şti. 1997 yılında kurulmuş olup, bugüne kadar çeşitli sektörlere yönelik pik, sfero ve çelik döküm  mamülleri üretmektedir. Döküm üretimi yanı sıra otomatik hayvan sulukları üretimi ve pazarlamasıyla globalleşen dünya pazarında, gelişen döküm teknolojilerini takip ederek sektörün de öncü olmuştur. Farklı ebat ve kalitede pik, sfero ve krom nikel (paslanmaz döküm) dökümden daha uzun ömürlü ve garantili otomatik hayvan sulukları imalatı yapmaktayız. Türkiye de ilk olarak vana ve su deposu kullanmadan direkt olarak şebeke suyuna montajlı otomatik hayvan suluklarımıza montaj ettiğimiz tescilli Su Basınç Akış Ayar Vidasıyla daha rahat ve ekonomik olarak siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız. 

Vadioğlu Döküm Ltd. Şti. Konya Anadolu Sanayi bölgesindeki 2000 m² kapalı, 1000 m² açık döküm ve imalat atölyemizde üretimine devam etmektedir. Şu ana kadar üretmiş olduğumuz suluklarımız, siboplu sistemde çalışmakta olup, Ar-Ge çalışmaları devam eden şamandıra ile çalışan Akıllı Suluk modellerimizde önümüzdeki günlerde ürün portföyümüze eklenecektir. Özel isteğe göre imalat ve döküm hizmetimiz mevcuttur. 
Her zaman kalite prensibini ön planda tutarak sektöründe gelişerek büyüyen firmamız inandığı ilkelerden taviz vermeyerek müşteri memnuniyeti ve bağlılığına dayalı olarak, sadece yurtiçinde değil yurtdışında da ticari bağlantılarını pekiştirmektedir. Bizim için kalite kârdan, müşteri memnuniyeti ise her şeyden üstündür. Kendimizi, ürünlerimizde en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sağlamak suretiyle müşteri memnuniyetine adadık. Bize sadece bir üretici ve satıcı olmaktan fazlasını veren müşterilerimizle gurur duyuyoruz. Saygılar. 

Yılların verdiği kalite ve hizmet politikasını sürekli üst düzeyde tutarak müşterilerimizin daima memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Birinci elden direk olarak müşterilerimize kalitemizi sunarak maliyeti minimum seviyede tutmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknolojiyi takip ederek ürün ve kalitemizin seviyesini artırmayı hedeflemekteyiz.ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER